TB 500 to peptyd przyjmowany przez ogromną liczbę kulturystów


Peptyd TB 500 jest laboratoryjnie syntetyzowanym analogiem naturalnego peptydu o długości 44 aminokwasów. Ma działanie odbudowujące i gojące rany. Stosowany jest w kulturystyce ze względu na swoje działanie anaboliczne. TB 500 jest stosowany jako środek dopingujący dla koni biorących udział w wyścigach. W medycynie stosowany jest do rekonwalescencji pacjentów po zawałach, operacjach i urazach.

Działanie TB 500

Ma silne działanie regenerujące:

  • sprzyja gojeniu się ran, przyspiesza procesy anaboliczne w mięśniach, w tym w sercu;
  • Zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych;
  • Poprawia funkcjonowanie układu nerwowego;
  • sprzyja regeneracji więzadeł i stawów; peptyd TB 500 może być stosowany w połączeniu z innymi lekami w leczeniu procesów zapalnych;
  • Zwiększa wydzielanie testosteronu pośrednio poprzez zwiększenie poziomu hormonu luteinizującego;
  • Pomaga utrzymać elastyczność.

TB 500 Peptide nie jest anabolikiem per se, nie zwiększa objętości mięśni ani poziomu siły. Zwiększa jednak wrażliwość tkanek na insulinę, co pośrednio przyczynia się do poprawy wyników.

Podobnie jak w przypadku innych peptydów, badania nad jego skutecznością w sporcie wciąż trwają. Niektórzy eksperci wskazują, że TB 500 może zwiększyć wydajność i wytrzymałość szybkości. Inni wskazują na poprawę "sztywności" mięśni po spożyciu.

Peptyd tb 500 dobrze sprawdza się w połączeniu ze sterydami takimi jak oxandrolon. Możesz oxandrolon kupić sterydysklep w niskiej cenie w Polsce.

Jak prawidłowo przyjmować TB 500

Istnieje wiele schematów przyjmowania leku Timosin Bet-4. Po wypróbowaniu wielu z nich, zaczęliśmy mieć pewien pomysł, jak wziąć TB-500, aby osiągnąć najwyższą skuteczność kursu. Nasza strona, uważa, że regimen peptydów wytrzymałościowych, różni się w zależności od Twoich celów. Jeśli Twoim głównym celem jest wzmocnienie stawów i powrót do zdrowia po kontuzjach, nie potrzebujesz dużej dawki TB-500, ale ważne jest, aby stosować go przez 2 do 3 miesięcy.

Wynika to z faktu, że komórki stawowe potrzebują więcej czasu na regenerację niż jakiekolwiek inne komórki w organizmie, więc odczuwanie efektów trwa dość długo. Jeśli Twoim głównym celem jest zwiększenie wytrzymałości, nie musisz robić długiego kursu trwającego miesiąc, ale TB-500 powinien być stosowany w maksymalnej dawce, aby szybko uzyskać działanie tego peptydu.